Na czym polega gra w Escape Roomie ESCAPERS?

Escape Room to gra komputerowa przeniesiona do rzeczywistości. Gracze zostają zamknięci w pokoju na 60 minut, a ich celem jest odgadnięcie wszystkich zagadek, odnalezienie kluczy i wskazówek oraz opuszczenie pomieszczenia przed upłynięciem wyznaczonego czasu. Aby wydostać się potrzebny jest spryt, logiczne myślenie i kreatywność. Niezbędnym elementem zabawy jest również praca zespołowa.

W jakich językach prowadzona jest gra w ESCAPERS?

Do wzięcia udziału w naszej grze zapraszamy ludzi z całego świata. Zasady gry, a także ewentualne podpowiedzi w trakcie trwania zabawy tłumaczone są w języku polskim oraz angielskim, zalecamy więc aby chociaż jedna osoba w grupie porozumiewała się w jednym z tych dwóch języków przynajmniej w stopniu podstawowym.

Kto może wziąć udział w grze ESCAPERS?

Nasz Escape Room tworzyliśmy tak, aby w zabawie mogli wziąć udział nie tylko dorośli gracze, ale także młodzież i rodziny z dziećmi. Uczestników poniżej 16 roku życia zapraszamy razem z opiekunami. 
Nie zalecamy udziału w grze osobom cierpiącym na klaustrofobię, problemy naczyniowe, duszności, czy inne schorzenia na przebieg których założenia gry mogłyby mieć negatywny skutek lub stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie mogą uczestniczyć w grze.

Ile osób może wziąć udział w grze?

W grze może wziąć udział od 2-5 osób.

Ile czasu wcześniej należy się zjawić?

Prosimy o pojawienie się przynajmniej z 15 minutowym wyprzedzeniem, tak abyśmy mogli przedstawić ekipie zasady gry.

Jak można rezerwować grę w ESCAPERS?

Grę najlepiej zarezerwować na naszej stronie internetowej w zakładce Rezerwacje, ale można to zrobić również telefonicznie pod numerem 510 890 970

Jak można płacić i w jakich walutach?

 
Płatności można dokonać gotówką na miejscu lub voucherem. Przyjmujemy złotówki a także euro.

Czy w grze może wziąć udział tylko jedna osoba?

Niestety nie jest możliwe wzięcie udziału w pojedynkę. Escapers to gra, w której ważna jest praca zespołowa - część zagadek można rozwiązać jedynie przy minimalnej liczbie 2óch uczestników.

Ile czasu trwa gra i ile kosztuje?

Gra trwa 60 minut a jej koszt to:
poniedziałek - piątek do 17:00 120 zł
poniedziałek - piątek po 17:00, soboty, niedziele oraz święta 150 zł

Czy dostępne są karty podarunkowe/vouchery?

Jeśli masz ochotę podarować komuś wyjątkowy i oryginalny prezent zapraszamy do zakupu vouchera w naszej siedzibie przu ul. Słowiczej 37. Cena vouchera to 150 zł. Możemy prygotować również zaproszenia na wieczór panieński, kawalerski oraz pomóc w zorganizowaniu imprezy urodzinowej.